Skladovací služby - SERF

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Skladovací služby

SLUŽBY
 

Firma SEFR ve spolupráci s firmou City Self-Storage Vám nabízí skladovací prostory teré jsou temperované, suché, s vysokou úrovní zabezpečení s neomezeným přístupem od 7 do 22 hodin, nebo za drobný příplatek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Osobní skladování


Máme pro vás více prostoru

V našich úschovnách City Self-Storage můžete bez starostí a rizika ukládat vaše věci a jiné osobní vybavení, které vám doma překáží nebo je nemáte kde bezpečně uskladnit.

Naše City Self-Storage sklady lze využít v různých životních situacích:

Nedostatek úložného prostoru v bytě

Zařizování dětského pokojíčku

Neočekávaný rozchod partnerů

Příprava společného bydlení

Přebytečné věci a věci, které nemáte kde skladovat, uložte k nám.


Stěhování, rekonstrukce

Potřebujete během stěhování přechodné uskladnění pro vaše věci nebo kvůli renovaci domu či bytu potřebujete dostat na čas nábytek a vybavení bytu mimo domov?
Hledáte bezpečné úložiště pro svůj majetek v době své delší nepřítomnosti, např. při cestě do ciziny?

Minimální doba pronájmu našich skladovacích prostor je již od jednoho měsíce.


Firemní skladování

• archivace dokumentů
Na všech našich pobočkách nabízíme malé i velké skladovací místnosti ideální pro archivaci dokumentů. Naše archivační služby zahrnují i přípravu a instalaci regálů, které přesně odpovídají potřebám zákazníků. Archivační služby v City Self-Storage jsou využívány převážně právními a účetními firmami, projektanty, architekty, ale i velkými farmaceutickými společnostmi či bankami.

• skladování zboží
Potřebuje vaše společnost dlouhodobé nebo přechodné sklady pro zboží či materiál? Nabízíme vám to, co hledáte! City Self-Storage nabízí širokou škálu skladovacích služeb, ze kterých si může každá firma vybrat dle svých specifických požadavků a potřeb.
Poskytujeme skladovací prostory o velikosti 1 m2do 300 m2. Přístup k uskladněnému zboží funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nejvyšší zabezpečení a naprostá diskrétnost jsou u nás samozřejmostí. Velkou předností možnosti firemního skladování v City Self-Storage je vysoká flexibilita – smlouvu lze uzavřít od 1 měsíce až na dobu neurčitou. Výpovědní lhůta trvá pouze 15 dní.


 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky